fbpx

Aktualizace a nová vyladění - 30.06.2020

Neustále vylepšujeme naše funkce, abychom našim klientům usnadnili používání platformy Lead Agent a poskytli lepší služby.

NOVINKA - Pipeliny

Uživatelsky ještě snadnější

CRM

Méně prvků na jedné obrazovce a boční drag-and-drop přesouvání sloupců usnadňuje používání této funkce. Na obrazovce je pro přehlednost maximálně 5 sloupců.

Kompatibilita s tablety

Nové ovládací prvky na vyskakovacím okně umožňují snadný přesun leadů ve vaší pipelině z jednoho kroku do druhého. Vše je přehledné a snadno ovladatelné i na tabletu.

CRM Pipeliny tablet

Vlastní měny

Kromě všech běžných světových měn si nyní můžete vytvořit dokonce vlastní měny. Všechny vaše příležitosti a pipeliny budou počítány ve vaší vlastní měně. Strukturální firmy a další marketingové systémy mají často vlastní interní měnový systém – jednotky, body apod.

Sdílejte pipeliny se svým týmem

CRM mena

Uživatelé individuálních účtů nyní mohou vytvářet a sdílet pipeliny s týmem! Uživatelé manažerských účtů mohou samozřejmě také sdílet pipeliny do celé své struktury. 

Zobrazení statistiky sdílených pipelinů

Pouze pro týmové účty (Manažerské účty)

Tymove statistiky

Uživatelé týmových účtů mohou sdílet pipeliny a zobrazovat statistiky sdílených pipelinů ve VŠECH STRUKTURÁCH svého týmu. To platí pro všechny členy týmu, kteří si dané pipeliny stáhli. To znamená, že týmové účty mohou mít důležité informace o tom, jak si jejich prodejní tým vede na základě aktivit a hodnot příležiotstí.

Nově - Jednodušší importování kontaktů pomocí CSV souborů

Importovat kontakty

Máme novou vylepšenou funkci importování kontaktů. Nyní můžete importovat své kontakty s novým průvodcem “krok za krokem”. Tento typ průvodce jsme implementovali v celém systému Lead Agent. Velmi usnadňuje importování kontaktů a snižuje počet kroků potřebných ke zpracování čekajících kontaktů.

NOVINKA - Formuláře Single opt-in pro registrace bez PIN kódu

e-mail op-tin

Z této novinky budou mít radost hlavně uživatelé, kteří upřednostňují možnost sbírání nových kontaktů bez verifikace PIN kódem. Nyní můžete povolit potenciálním zákazníkům, aby se zaregistrovali do formulářů bez PIN kódu. Nicméně tuto variantu vám nedoporučujeme. Protože neověříte pravdivost dat – mobilní číslo nebo e-mailové adresy nejsou potvrzeny.

Nově - Komerční tvorba šablon strategií k prodeji

Přístup ke strategii

V návaznosti na naše nedávná vylepšení jsme implementovali nového průvodce „krok za krokem“, abychom vám usnadnili vytváření nových strategií, které můžete sdílet se svým týmem nebo s veřejností.

Co si myslíte o těchto nových vylepšeních? Líbí se vám? Máte nějaké návrhy? Napište nám prosím své komentáře níže: