TÝMOVÉ ÚČTY

Dejte svému týmu sílu digitálního marketingu a prodeje

“Vytvořeno pro manažery a leadery, kteří jsou již unaveni starými a neefektivními způsoby práce a obchodu. Týmový účet je perfektní řešení pro obchodní skupiny a týmové struktury, které chtějí navýšit své prodeje a příjmy. Jako vlastník týmového účtu můžete přidávat do týmu neomezený počet agentů (členů týmu), monitorovat jejich postupy a výsledky a až ztrojnásobit současný výkon svého týmu.”

TÝMOVÉ ÚČTY
arzenálem_marketingu

SNADNÁ IMPLEMENTACE

Vybavte svůj tým kompletním arzenálem marketingu a prodeje na pár kliknutí!

Lead Agent® je jediná platforma, která vám umožní vytvořit kompletní strategii digitálního marketingu a prodeje pro váš tým jen na pár kliknutí.

Pro více informací klikněte na jednotlivé funkce

Váš tým si může do svého účtu stáhnout kompletní strategii marketingu a obchodu (vytvořenou vámi) se vstupními stránkami, kvízy, SMS a e-mail šablonami na jediné kliknutí!

Vytvořte šablony pro marketing a obchod. Profilový obrázek, e-mailový/SMS podpis a jméno uživatele se dynamicky přizpůsobí majiteli účtu automaticky poté, co si je stáhne do svého účtu. Vaši agenti nebudou muset mít hloubkové znalosti platformy a mohou hotové šablony rovnou používat.

Toto je nejlepší způsob, jak zajistit, aby všichni členové vašeho týmu dodržovali pravidla a vizuální identitu vaší společnosti.

HROMADNÉ SMS A E-MAILY

Odešlete hromadnou zprávu všem kontaktům v týmu

Můžete využít všechny týmové kontakty, které mají agenti ve svém účtu, a odeslat jim hromadnou zprávu (například speciální promo akce nebo informativní zpráva).

*Tato funkce vyžaduje souhlas agenta.

hromadnou zprávu
tymovy vysledky

REPORTY

Kontrolujte výsledky týmu

Díky statistikám můžete kontrolovat výsledky celého týmu nebo měřit efektivitu a výsledky každého člena individuálně.

Podívejte se na počet e-mailů a SMS, které člen vašeho týmu odeslal a přijal.

Podívejte se, kolik nových kontaktů váš tým získal, kolik se jich registrovalo do formulářů, kliklo na odkazy, odhlásilo odběr newsletterů a SMS, a prozkoumejte i mnohé další výstupy.

SPRÁVA KONTAKTŮ

Zděďte kontakty a přiřaďte je jinému členu týmu

Někdy se člen týmu rozhodne opustit vaši společnost nebo se přesune na jinou pozici. Když odejde člen týmu, zdědíte všechny kontakty, které přidal do svého účtu, a to 100% legálně.

Pro více informací klikněte na jednotlivé funkce

Pokud člen opustí váš tým, zdědíte kontakty, které přidal do svého účtu během doby, kdy byl jeho účet propojen s tím vaším.

Předejte potenciální zákazníky, které jste zdědili od bývalého člena, jinému členu týmu, aby jiný obchodník nadále nabízel vaše produkty a služby.

mlm tymovy

Transformujte členy svého obchodního týmu na prodejní superhrdiny!

Vytvořte unikátní marketingovou strategii ke stažení pouze pro svůj tým! Marketingovou strategii stačí vytvořit pouze jednou a může obsahovat například automatizace, kvízy, webové stránky a e-mailové + SMS zprávy.

ČLENOVÉ TÝMU

Do svého účtu můžete přidat neomezený počet členů. Nezapomeňte, že každý přidaný účet vás bude stát 500 Kč za měsíc. Také můžete kdykoli kteréhokoli člena týmu odstranit.

PERFEKTNÍ PRO MLM Systémy

Přidejte agentské účty pod svůj manažerský účet a vytvořte perfektní týmovou strukturu. Můžete se také propojit s jinými manažerskými nebo individuálními účty a vytvářet MLM strukturu.

PLNÁ KONTROLA

Získejte kontrolu nad strategií digitálního prodeje a marketingu svého týmu.

Skuteční lidé, skutečná doporučení.

Společnosti i jednotlivci už efektivně zvyšují prodej pomocí digitálních strategií Lead Agent®.