STAVITEL KVÍZŮ

Vytvořte kvíz a začněte generovat nové potenciální zákazníky pro svůj byznys!

Poznat své současné a potenciální zákazníky je jednou z nejdůležitějších součástí celého prodejního procesu. Lead Agent® je nejrychlejší a nejefektivnější cesta k vytvoření kvízů, díky nimž se dozvíte o všech potřebách svých zákazníků.

Dotaznik_Kviz_typ
Previous
Next

KVÍZY PRO KAŽDOU SITUACI

Vytvořte jakýkoli typ kvízu

Vytvořte krásné kvízy a nechte návštěvníky, aby se zapojili a získali pocit, že jsou součástí vašeho podnikání. Generujte díky tomu potenciální zákazníky, získejte inspiraci pro další služby pro vaše zákazníky nebo cokoli jiného.

Pro více informací klikněte na jednotlivé funkce

Díky standardním kvízům můžete vytvořit prakticky jakýkoli kvíz a získat od klientů zpětnou vazbu, která vám pomůže v prodejním procesu.

Tento typ kvízu umožňuje počítat správně zodpovězené otázky. Na konci testovacího kvízu pak můžete respondenta přesměrovat na libovolnou stránku podle jeho počtu správných odpovědí.

U tohoto typu kvízu můžete každé odpovědi přiřadit určitý počet bodů. Na konci kvízu pak můžete respondenta přesměrovat na libovolnou stránku podle jeho počtu nasbíraných bodů a zobrazit, kolik bodů z celkového maxima získal.

POKROČILÉ FUNKCE

Několik druhů odpovědí

Nemusíte se stát IT technikem, abyste svůj byznys dostali online.

Pro více informací klikněte na jednotlivé funkce

Napište všechny možné textové odpovědi a vaši respondenti vyberou odpověď kliknutím.

Pokud chcete, aby váš kvíz vypadal vizuálně skvěle, můžete přidat odpovědi ve formě obrázků. Respondenti pak budou vybírat odpověď mezi obrázky.

Tento typ odpovědi vašim respondentům umožní napsat vlastní text. Ideální pro získání opravdové zpětné vazby.

Několik druhů odpovědí
Previous
Next

ZISK POTENCIÁLNÍCH ZÁKAZNÍKŮ

Přizpůsobte landing pages a formuláře a získejte potenciální zákazníky přímo ze svých kvízů

Díky „drag-and-drop“ editoru stránek můžete vytvořit a upravit všechny webové stránky tak, aby se hodily k vašemu byznysu.

Poté, co respondent odpoví na všechny vaše otázky, bude přesměrován na stránku s formulářem, kde pro dokončení kvízu a zobrazení výsledků zadá své telefonní číslo a další osobní údaje, které předem zvolíte. Díky osobním údajům a zodpovězeným otázkám budete moci vytvořit lepší prodejní proces a uzavřít více prodejů.

Díky kvízům můžete každého respondenta přesměrovat na specifickou stránku s výsledky na základě jeho odpovědí nebo počtu nasbíraných bodů.

SEGMENTACE KONTAKTŮ

Roztřiďte respondenty na základě jejich výsledků nebo odpovědí

Přesuňte respondenty do jiné skupiny na základě jejich odpovědí. Například když respondent zvolí, že si od vás objednává raději kosmetiku než produkty pro zdravý životní styl, můžete ho přiřadit do skupiny ,,Kosmetika” a této skupině posílat hlavně kosmetické nabídky.

22

Další funkce

Další skvělé funkce, které vám pomohou vytvořit krásné a účinné kvízy.

Přeskakování otázek

Díky této funkci může respondent automaticky přeskočit otázky na základě svých odpovědí. Například pokud respondent uvede, že je muž, může přeskočit všechny otázky zaměřené na ženy.

Neomezené množství kvízů a otázek

Neomezujeme vaše potřeby ani kreativitu! Potřebujete vytvořit velký počet kvízů? Žádný problém! Nemáme žádné omezení ani v počtu zodpovězených kvízů. U nás je vše NEOMEZENÉ!

Generujte reporty

Vygenerujte reporty ve formátu CSV nebo PDF. Reporty můžete vygenerovat u každého respondenta zvlášť nebo třeba prozkoumat všechny otázky a odpovědi najednou.

Skuteční lidé, skutečná doporučení.

Společnosti i jednotlivci už efektivně zvyšují prodej pomocí digitálních strategií Lead Agent®.