Ceník

Vyberte si optimální typ účtu pro své podnikání.

{{validation_error}}

Tyto funkce jsou součástí všech typů účtu

Všechny funkce v Lead Agent® spolupracují s SMS a E-mail marketingem

Rozšířené služby

Rozšířené služby jsou další placené funkce, díky nimž budou vaše prodejní a marketingové strategie ještě silnější!

Přesměrování hovorů

Když příjemci obdrží vaše SMS zprávy, mohou vám zavolat zpět. Lead Agent® je jedinou platformou v České republice, která vám umožňuje přesměrovat tyto hovory na libovolné telefonní číslo, které chcete. Už nikdy nezmeškáte obchodní příležitost!

99,-/měsíc

Prověření mobilních čísel

Máte starší databázi s mobilními čísly a chcete si ověřit, zda jsou tato čísla stále aktivní? Platforma Lead Agent® nabízí službu prověření mobilních čísel.

0.25,-/mobilní číslo

Posílání leadů propojeným účtům

Chcete spolupracovat s dalšími uživateli Lead Agent®? Odesílejte SMS zprávy/e-maily do své databáze kontaktů a lidé, kteří kliknou na odkaz, budou přidáni do jiného účtu Lead Agent® podle vašeho výběru (určení strategie, skupin, pipeline, úkoly atd.)

299,-/měsíc

Textové ID

Chcete posílat SMS zprávy s uvedením jména vaší společnosti jako identifikace odesílatele? Lead Agent® nabízí Text ID za velmi přijatelné ceny!

299,-/měsíc

Webhooks

Snadno odesílejte data do externích systémů. Vysoce konfigurovatelný a 100% bezpečný.

199,-/měsíc

Zrušení požadavku na členství v klubu DikyTobe.cz

Zrušení požadavku webových formulářů Lead Agent® na členství v klubu DíkyTobě.cz při registraci leadu.

199,-/měsíc

FAQ

Nejčastěji kladené dorazy

Konverzační SMS zprávy vám umožňují odesílat a přijímat SMS na jakékoli jiné mobilní číslo. Abychom se vyhnuli spamovým zprávám, omezili jsme tento typ SMS na 6 000.

Pokud potřebujete posílat více než 6 000 SMS zpráv za měsíc, využijte naši službu Textové ID, která vám umožňuje posílat SMS neomezeně. [Více informací].

Systém vám umožňuje poslat více e-mailů. K datu zúčtování předplatného za Lead Agent vám budeme účtovat všechny nadlimitní e-maily, které jste odeslali nad rámec svého tarifu, spolu s vaším platebním plánem.

Systém vám umožňuje překročit limit 6 000 SMS každý měsíc. K datu zúčtování předplatného za Lead Agent vám budeme účtovat všechny následující nadlimitní SMS zprávy, které jste odeslali nad rámec svého tarifu, spolu s vaším platebním plánem.

Systém vám umožňuje překročit limit 500 000 e-mailů každý měsíc. K datu zúčtování předplatného za Lead Agent vám budeme účtovat všechny nadlimitní e-mailové zprávy, které jste odeslali nad rámec svého tarifu, spolu s vaším platebním plánem.

Uživatelé typu Agent nemohou vytvářet položky jako cílové stránky, automatizace, kvízy atd. Nicméně mohou nadále neomezeně stahovat předpřipravené strategie a upravovat je pomocí vlastního textu, barevných schémat, obrázků atd.

Ano, vždy můžete upgradovat svůj tarif. Downgradovat tarif ale není možné.

Uživatelům se smluvními tarify (tarify ohraničené smluvní dobou) budou účtovány předplatné za zbývající měsíce, které zbývají do konce smluvního období.