fbpx

Aktualizace a nová vyladění - 25.09.2020

Neustále vylepšujeme naše funkce, abychom našim klientům usnadnili používání platformy Lead Agent a poskytli lepší služby.

Vylepšení #1 - SMS klíčová slova

SMS Klicove slovo

Vložili jsme možnost akceptace klíčového slova dovnitř textace SMS. Dříve byla jedinou možností, že lead mohl odeslat klíčové slovo v přesném znění. Důvod, proč jsme přidali tuto funkci, je ten, že potenciální zákazníci někdy odesílají klíčová slova s dalšími komentáři v SMS a díky tomu se nezaregistroval správně do vaší databáze.

 

Vylepšení #2 - Automatizace - Vytváření příležitostí v pipelině

Automatizace CRM

Vylepšili jsme vytváření příležitostí v automatizaci. Díky tomu je proces snadný a kompletní.

Vylepšení #3 - obrazovka čekající na potenciální zákazníky

Nevyřízené leady

Tuto obrazovku jsme vylepšili, abychom vám usnadnili zpracování nevyřízených leadů.

Vylepšení #4 - Přidány desetinné hodnoty do pipelinů a statistik

Pipeline

Abychom vám poskytli konkrétnější čísla a přesnější statistiku, přidali jsme desítkové hodnoty k příležitostem a statistikám pipeliny.

NOVÁ FUNKCE - Kvíz - Nový typ odpovědi od 1 do 10ti

Pouze pro týmové účty (Manažerské účty)

Kviz

Abychom vám pomohli lépe porozumět vašim perspektivám a kontaktům, přidali jsme nový typ otázek/odpovědí formou hodnocení od 1 až 10ti. S tímto typem kvízu můžete požádat své potenciální zákazníky, aby vyhodnotili ve větší škále to, co chcete za jejich přítomnosti vyhodnotit.

VYLEPŠENÍ #5 - CRM - Název společnosti

CRM

Do CRM jsme přidali nové pole „NÁZEV SPOLEČNOSTI“, abychom vám pomohli označit a snáze identifikovat vaše kontakty. Toto pole jsme také přidali do filtrů (nyní můžete filtrovat kontakty podle společnosti), dále do správy kontaktů, automatizace, hromadných zpráv.

Několik drobných vylepšení a oprav chyb.

Udělali jsme více než 20 drobných vylepšení na různých místech a opravili jsme některé chyby, ke kterým došlo za posledních 45 dní. Omlouváme se za ně.

party

Co si myslíte o těchto nových vylepšeních? Líbí se vám? Máte nějaké návrhy? Napište nám prosím své komentáře níže: