SMS MARKETING

NEJLEPŠÍ platforma pro SMS MARKETING v České republice

„SMS je nejrychlejším a nejúčinnějším marketingovým kanálem pro generování prodejních příležitostí. A Lead Agent® umožňuje malým, středním nebo velkým společnostem snadno používat SMS jako hromadný nebo konverzační kanál pro zasílání zpráv, díky čemuž si vytvoří osobnější vztah se svými kontakty a rychleji generují prodej.“

Pro více informací klikněte na jednotlivé funkce

Skutečné telefonní číslo pouze pro vás. Díky němu můžete posílat i přijímat SMS prostřednictvím svého účtu Lead Agent®. Legálně.

Inteligentní funkce, která vám umožní personalizovat SMS zprávy dynamickým textem bez jakéhokoli lidského zásahu.

Dlouhé odkazy v SMS zprávě nevypadají dobře…Lead Agent umí řešit tento problém automatickým zkrácením odkazů tak, aby vaše zprávy vypadaly důvěryhodně.

Monitorujte proklikovost svých odkazů v každé SMS zprávě, abyste mohli změřit efektivitu a nákladovost svých kampaní.

Můžete naprogramovat Lead Agent® tak, aby vašim klientům automaticky odeslal SMS v den jejich narozenin. Je to skvělý způsob, jak můžete budovat osobní vztah se svými zákazníky.

Legálně posílejte jednu nebo tisíce SMS zpráv z unikátního mobilního čísla, který vlastní každý uživatel Lead Agent®. Tato VIP mobilní čísla jsou povolená u všech telekomunikačních společností a jsou legalizována pro odesílání hromadných SMS zpráv.

Každý příjemce vašich zpráv se může cítit jedinečně. A to díky automatizacím ve funkci personalizace (oslovení jménem nebo příjmením) a formality (vykání nebo tykání).

SMS zprávy můžete odesílat s nebo bez diakritiky. Za každých 70 znaků se za zprávu s diakritikou účtuje 1,10 Kč. Za zprávy bez diakritiky se účtuje stejný poplatek 1,10 Kč za každých 160 znaků. Lead Agent umí automaticky odstranit diakritiku z vašich zpráv v případě vaší preference, aby vám ušetřil náklady.  

Své VIP mobilní číslo si přesměrujete na své vlastní mobilní číslo nebo na jakékoli jiné vámi zvolené číslo.

Můžete naprogramovat Lead Agent® tak, aby vašim klientům automaticky odeslal SMS v den jejich svátku (dle českého kalendáře). Je to skvělý způsob, jak můžete budovat osobní vztah se svými zákazníky.

E-MAIL MARKETING

Výkonná a uživatelsky jednoduchá platforma e-mailového marketingu

“Převezměte plnou kontrolu nad svými e-mailovými newslettery a kampaněmi. Zůstaňte vidět před svým publikem a nabízejte jim přesně to, co chtějí.”

Pro více informací klikněte na jednotlivé funkce

Udržujte své databáze kontaktů aktuální, čisté a bez námahy. Protože reklamace a odhlášení odběru zpráv jsou zpracovány automaticky v reálném čase, bez potřeby jakékoli lidské interakce.

Dáme vám k dispozici 1,2 milionu obrázků, které vám pomohou vytvářet krásné smysluplné e-maily.

Síla bez kontroly nemusí vést k očekávaným výsledkům. Proto vám umožňujeme generovat velmi podrobné reporty, které vám pomohou analyzovat efektivitu vašich kampaní. Generujte reporty z broadcastu, automatizací, segmentačních skupin, podle pohlaví, otevíratelnosti, proklikovosti a mnoho dalších ukazatelů.

Můžete naprogramovat Lead Agent® tak, aby vašim klientům automaticky odeslal e-mail v den jejich narozenin. Je to skvělý způsob, jak můžete budovat osobní vztah se svými zákazníky.

Inteligentní funkce, která vám umožní přizpůsobit vaše e-mailové šablony dynamicky z libovolných vlastních polí bez zásahu člověka.

Extrémně výkonná funkce, která vám umožňuje přiřadit automatizovanou akci, v závislosti na odkazu, na který váš kontakt klikne z vašeho e-mailu. Při kliknutí na odkaz můžete automatizovat různé následné akce, například odeslat SMS, e-mail, přidat do skupiny, odebrat ze skupiny nebo změnit status kontaktu atd.

Můžete naprogramovat Lead Agent® tak, aby vašim klientům automaticky odeslal e-mail v den jejich jmenin (dle českého kalendáře). Je to skvělý způsob, jak můžete budovat osobní vztah se svými zákazníky.

CRM - Customer Relationship Management

Kompletní CRM systém, který vám pomůže s organizací prodejního procesu

“Funkční CRM systém vám pomůže zastavit hromadění úkolů na vašem stole. Automatizujte follow up a vytvářejte úkoly automaticky!”

Pro více informací klikněte na jednotlivé funkce

Vytvářejte neomezené množství prodejních pipelinů pro sledování a správu vašich prodejních procesů. Rozdělte svůj prodej na více fází, stanovte si cíle i požadavky a sledujte každou příležitost k prodeji přehledně.

S námi už nebudete zapomínat na následné akce rozdělaných zakázek. Spravujte všechny své každodenní úkoly v jednom snadno použitelném systému pro správu úkolů. Zde můžete zobrazit všechny své připomínky, hovory a další klíčové aktivity.

Můžete zobrazit u každého kontaktu celou historii interakcí: kliknutí na odkazy, registrace do formulářů, e-maily, SMS a mnoho dalšího.

Chcete-li sledovat svůj prodejní proces v různých fázích, přidávejte do svých pipelinů prodejní příležitosti manuálně. Nové příležitosti můžete vytvářet taky automaticky, například když kontakt klikne na váš odkaz, navštíví vaši stránku, zaregistruje se ve formulářích atd.

Vytvářejte připomínky pro sebe nebo pro své kontakty. Připomenout komukoli cokoli můžete díky automatizovaným SMS/e-mailům. Díky tomu svou práci zvládnete profesionálně a rychleji.

Získejte jednoduše a rychle přístup ke všem svým každodenním úkolům pomocí mobilní aplikace Lead Agent® GO. Díky této chytré appce máte celou svou kancelář v kapse.

REZERVAČNÍ SYSTÉM

Umožněte svým klientům naplánovat schůzku s vámi jednoduše sdílením odkazu.

“Naplánovat schůzky s lidmi by mělo být snadné, ale někdy to v praxi není jednoduché… Nyní můžete svým klientům nabídnout snadný způsob, jak se s vámi domluvit na datu a čase, aniž byste se museli navzájem zdržovat doháněním se po e-mailu nebo telefonu.”

Pro více informací klikněte na jednotlivé funkce

Můžete vytvářet neomezené množství rezervačních kalendářů. Díky tomu získáte tolik termínů, kolik chcete a zvládnete.

V okamžiku, kdy si váš kontakt u vás zarezervuje termín, můžete mu poslat automatické potvrzovací SMS nebo e-mail.

Propojte svůj online kalendář s účtem Lead Agent® a vaše dostupnost bude aktualizována v reálném čase s vaším online kalendářem.

Mějte pod kontrolou svou dostupnost a vytvářejte časové bloky, aby vás nepřekvapily nechtěné rezervace

Díky zaslání automatických připomínek snížíte množství lidí, kteří na schůzku s vámi nedorazí.

Spravujte všechny své rezervace pomocí mobilní aplikaci Lead Agent® GO.

Integruje se s:

google kalendar
outlook kalendar
icloud kalendar
office365 kalendar
exchange kalendar

LANDING PAGES

Vytvářejte krásné landing page bez nutnosti programátora

“Lead Agent® pomáhá společnostem prezentovat své produkty a služby online, se stránkou, která sbírá osobní údaje potenciálních zákazníků prostřednictvím formulářů tak, aby mohli automaticky dotahovat obchod prostřednictvím e-mailů a SMS.”

Pro více informací klikněte na jednotlivé funkce

Snadné vytváření landing pages (vstupních stránek), které vám pomohou vygenerovat více potenciálních zákazníků. Vybrat si můžete z již hotových šablon a obsahových bloků nebo si můžete vyladit vlastní.

Naše krásné šablony vám pomohou začít opravdu rychle. Stačí si šabonu stáhnout, upravit text, barvy a obrázky, aby odpovídaly vaší značce a požadavkům. 

Dáme vám k dispozici 1,2 milionu obrázků, které vám pomohou vytvořit úžasné reprezentativní stránky.

Vy vytváříte své webové stránky a my se postaráme o to, aby vypadaly dobře na každém zařízení. Naše responzivní technologie automaticky změní velikost vašich stránek tak, aby se zobrazovala korektně na mobilním zařízení, tabletu i stolním počítači.

Subdoménu si můžete vybrat ve formátu XYZ.jsemnawebu.cz. Zahrnuto je také SSL, není třeba nic upravovat a konfigurovat.

Vaše stránky hostujeme na velmi rychlém a zabezpečeném serveru. Vaše stránky se načtou rychle a garantovaně.

MARKETINGOVÉ AUTOMATIZACE

Automatizace zpracovává to, na co nemusíte mít čas

Odesílejte personalizované marketingové a informační e-maily a SMS zprávy v okamžiku, kdy kontakt projeví zájem o vaše produkty a služby.

Pro více informací klikněte na jednotlivé funkce

Umožňují automaticky odesílat PERSONALIZOVANÉ e-maily nebo SMS zprávy, posílat odkazy, měnit segmentace skupiny, vytvářet obchodní příležitosti v CRM, informovat váš prodejní tým o obchodní příležitosti a mnoho dalšího. Nad veškerými automatizacemi máte plnou kontrolu vy.

Následné akce (odeslat e-maily nebo SMS) můžete provádět v závislosti na tom, zda váš kontakt klikl na odkaz.

Následné akce můžete provádět také v závislosti na tom, zda se váš kontakt zaregistroval na vašich registračních formulářích.

Automatizace můžete také rozdělit na základě pohlaví. Následné akce můžete udělat jiné pro muže a jiné pro ženy.

Můžete si nastavit minuty, hodiny nebo dny, než provedete další konkrétní následnou akci. Pro provedení další akce můžete přeskočit pracovní dny nebo víkendy.

Automaticky vytvářejte úkoly, připomínky a přidávejte prodejní příležitosti do CRM.

FORMULÁŘE PRO PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU

Sbírejte kontaktní údaje a udělejte skvělý první dojem

Vaše kontakty jsou nejvíce motivovaní v okamžiku, kdy vám poskytnou své kontaktní údaje. A naše formuláře vám pomohou na jejich zájem hned reagovat.

Pro více informací klikněte na jednotlivé funkce

Snadný drag-and-drop stavitel formulářů vám umožní vytvářet jedno či vícekrokové formuláře pro sběr dat. Můžete dokonce upravovat zástupné symboly a názvy polí.

Sbírejte potenciální zákazníky pomocí Facebook tlačítka na jedno kliknutí. Tato funkce usnadňuje registraci potenciálních zákazníků skrze jejich profil na Facebooku.

Všechna mobilní čísla a e-mailové adresy přihlášené k odběru obdrží PIN kód pro potvrzení jejich registrace. Ideální způsob, jak zabránit tomu, aby se do vaší databáze dostaly falešné kontakty.

Vytvořte vložitelné formuláře a zkopírujte nebo je vložte na své již existující stránky, blogy atd.

Vytvořili jsme velmi komplexní a jedinečnou funkci, která vám pomůže sbírat kontaktní údaje (jako např. e-maily a mobilní čísla) a zároveň udržuje vaši databázi kontaktů bez duplicit.

Definujte vlastní pole a zahrňte je do svých formulářů, abyste sbírali vámi požadovaná data.

Vícekrokové formuláře vám umožňují sbírat větší množství dat, aniž by odradili zájemce o vaše produkty a služby příliš velkým počtem polí na jednom formuláři.

Automaticky přiřazujte kontakty do vámi definovaných skupin a automatizací, abyste díky včasné segmentaci mohli pružně reagovat kontaktům na míru.

KVÍZY

Poznávejte své kontakty do hloubky. Díky vaší informovanosti budete schopni s nimi lépe komunikovat a díky tomu dosáhnete lepších obchodních výsledků.

Kvízy v Lead Agent vám pomohou zjistit, co vaši klienti a potenciální klienti skutečně potřebují.

Pro více informací klikněte na jednotlivé funkce

Tento typ kvízu umožňuje shromažďovat zpětnou vazbu a odpovědi od vašich kontaktů. Na konci kvízu se kontaktům zobrazí podrobná zpráva, která porovná jejich odpověď s odpověďmi ostatních účastníků.

Ke každé otázce přiřadí účastník kvízu jednu (nebo více) správných odpovědí. Po vyplnění kvízu můžete účastníky přesměrovat na konkrétní vlastní stránky (nebo na externí stránky) v závislosti na jejich odpovědích. Můžete také vytvořit více stránek pro více různých výsledků (počet správných odpovědí). Můžete také přidávat kontakt do více segmentačních skupin v závislosti na každé odpovědi nebo celkem správných odpovědích.

Ke každé správné odpovědi přiřadíte určité množství bodů a na konci kvízu přesměrujete účastníky na konkrétní vlastní nebo externí stránky v závislosti na počtu bodů, které dosáhnou. Můžete vytvořit více stránek pro různé výsledky (množství bodů). Kontakt můžete také přiřadit do různých segmentačních skupin v závislosti na každé odpovědi nebo celkem správných odpovědí.

Umožňujeme vám prohlédnout si podrobný report s otázkami a odpověďmi od každého účastníka kvízu. Sestavu si můžete stáhnout ve formátu CSV nebo PDF.

GDPR

GDPR funkce

Lead Agent® vám usnadňuje dodržování základních pravidel GDPR. Od zaškrtávacích políček pro konkrétní klientskou oblast až po marketingový souhlas a zpracování osobních údajů vám poskytujeme všechny nástroje pro vaši online práci.

Pro více informací klikněte na jednotlivé funkce

Můžete přidávat svůj vlastní právní text marketingového souhlasu. Vaše formuláře budou automaticky aktualizovány pomocí konkrétních zaškrtávacích políček, abyste získali souhlas od kontaktů, které se do nich registrují. Lead Agent® umí také vygenerovat tento souhlas v pdf formátu pro vás i pro váš kontakt jako důkaz o výslovném souhlasu. V dokumentu bude také zahrnuta IP adresa, URL adresa s datem a časem udělení souhlasu.

Můžete přidávat svůj vlastní právní text o souhlasu se zásadami ochrany osobních údajů. Vaše formuláře budou automaticky aktualizovány pomocí konkrétních zaškrtávacích políček, abyste získali souhlas od kontaktů, které se do nich registrují. Lead Agent® umí také vygenerovat tento souhlas v pdf formátu pro vás i pro váš kontakt jako důkaz o výslovném souhlasu. V dokumentu bude také zahrnuta IP adresa, URL adresa s datem a časem udělení souhlasu.

Dáváme vám také k dispozici právní šablony pro zpracování dat ZDARMA a Zásady ochrany osobních údajů, které můžete použít ve svých formulářích.

Podle požadavků GDPR musíte mít prostor, kde vaše kontakty uvidí všechny své osobní údaje, které od nich máte. Měli by mít možnost stáhnout si své osobní údaje a případně se odhlásit z vaší databáze kontaktů. Lead Agent vám toto místo poskytuje v podobě uživatelské zóny. Díky této uživatelské zóně budete vypadat jako profesionál a zároveň dodržujete pravidla GDPR.

OBCHODNÍ TÝMY

Týmový účet

Přiveďte celý svůj tým do Lead Agent, aby začal rychle generovat nové prodeje a doporučení. Standardizujte svou týmovou digitální strategii pomocí vlastních stránek, loga, barev, různých šablon SMS/e-mailů. Umožněte svým kolegům, aby mohli stahovat vaše šablony a publikovat celou digitální strategii na pár kliknutí.

Pro více informací klikněte na jednotlivé funkce

Máte nové členy týmu, kteří nemají žádné kontakty? Není to problém. Kontakty ze své databáze můžete sdílet či přiřazovat lidem ze svému týmu na pár kliknutí.

Týmové účty (Manažeři) mohou přiřadit kontakty ke každému pod-účtu (Agenti).

Pracovat jako tým, i když každý má svůj účet, je hračka! Propojte účty, vytvořte týmovou strukturu a sdílejte si navzájem kontakty. Každý uživatel udržuje svůj soukromý účet a zároveň spolupracuje s ostatními.

Někdy se stane, že se s někym rozloučíte ve spolupráci. V takových případech legálně zdědíte kopii všech kontaktů po nich.

Kdo z vašeho týmu odesílá nejvíce e-mailů? Kdo získal nejvíce kontaktů za posledních 30 dní? Tyto a mnoho dalších reportů lze vygenerovat z vašeho manažerského účtu, díky tomu budete mít přehled o aktivitách vašeho týmu v reálném čase.

DALŠÍ FUNKCE

Vše, co potřebujete pro rychlý růst vašeho podnikání.

Převezměte kontrolu nad všemi aspekty svých kontaktů, rozšířte svou databázi kontaktů a nechte nudné úkoly řešit automatizovanými funkcemi.

Pro více informací klikněte na jednotlivé funkce

Díky Lead Agentu můžete komunikovat vždy s individuálním přístupem. Ke každému kontaktu v databázi můžete nastavit formální i neformální formu oslovení. Vybrat si můžete mezi vykáním a tykáním. (Např. Vážená paní Hrdličková…/Čau Pavle…)

Umístěte kontakty do různých skupin v závislosti na produktech, službách, zájmech, prodejních procesech nebo jakémkoli jiném parametru, který sledujete. Nastavte automatizaci na konkrétní segmentační skupiny a nechte Lead Agent, aby za vás udělal vše, co vám pomůže k dotažení vašeho byznysu.

Lead Agent vám umožňuje přidávat neomezený počet mobilních čísel a e-mailových adres ke každému kontaktu ve vaší databázi. Můžete si vybrat, zda kampaň odesílat na primární e-mail/mobilní číslo nebo na všechny kontaktní údaje.

Lead Agent® pro vás automaticky spravuje všechny e-mailové a mobilní odhlášení. V případě, že má kontakt vícero mobilních čísel nebo e-mailových adres a odhlásí svůj primární kontakt, Lead Agent automaticky přepíše sekundární číslo nebo e-mail na primární. To vám umožní zůstat s v kontaktu s danou osobou.

Svou existující databázi kontaktů si naimportujete na pár kliknutí do svého účtu Lead Agent® Kontakty můžete nahrát taky manuálně nebo pomocí souboru csv.

Vytvářejte, sdílejte a stahujte obchodní a marketingové funnely, které jsou připravené k použití. Funnely mohou zahrnovat vstupní stránky (landing pages), automatizace, kvízy a SMS klíčová slova.

Vytvářejte atraktivní soutěže a slosování pro své publikum. Lead Agent umí automaticky a náhodně vybrat vítěze, informovat vítěze pomocí SMS nebo e-mailu. Množství výherců je pouze na vás. Je to skvělý způsob, jak rychle a zábavně generovat nové potenciální zákazníky.

Data můžete připojit také z externích systémů do Lead Agent®. Můžete přidávat kontakty, měnit statusy, přesouvat a kopírovat kontakty mezi segmentačními skupinami atd. Služba API je zdarma a je součástí všech účtů Lead Agent®.

Své kontakty můžete automaticky odesílat z vašeho účtu Lead Agent® do externího systému.

Skuteční lidé, skutečná doporučení.

Společnosti i jednotlivci už efektivně zvyšují prodej pomocí digitálních strategií Lead Agent®.